0

StyleSign - stylizacja

GOLDWELL CURL SPLASH, żel do loków ułatwia formowanie naturalnego skrętu 100ml

GOLDWELL CURL SPLASH, żel do loków ułatwia formowanie naturalnego skrętu 100ml
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 36,49 PLN 29,67 PLN netto
Producent: GOLDWELL
Indeks: 2244
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,00 PLN (przedpłata) 19,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Włosy kręcone są wyjątkowo piękne, ale też wyjątkowo trudne. Puszą się, nie utrzymują skrętu, czasami prostują się nierównomiernie i w nieoczekiwanych sytuacjach, przetłuszczają się, lub nadmiernie wysuszają, ciężko ułożyć je w zgrabną fryzurę. GOLDWELL CURL SPLASH, żel do loków, to produkt, który pomoże nam odpowiednio zadbać o nasze loki.

Żel podkreśla i wydobywa naturalny skręt pasm, dzięki czemu włosy nabierają świeżego i młodzieńczego wyglądu. Zwiększa elastyczność włosów, dodając im sprężystości. Nie przeciąża kręconych pasm, jest wyjątkowo lekki i delikatny. Żelowa konsystencja sprawia, że doskonale rozprowadza się i wnika do powierzchni włosa, głęboko nawilżając go od środka. Substancje aktywne sprawiają, że zmęczone i pozbawione witalności włosy, na nowo zyskują energię i wyjątkowy blask. Zawarte w składzie polimery stylizacyjne i ekstrakt z bambusa sprawiają, że układanie włosów staje się banalnie proste, a uzyskany efekt jest niezwykle naturalny. Dodatkową zaletą jest to, że żel chroni włosy nie tylko przed szkodliwym oddziaływaniem filtra UV, ale także chroni włosy farbowane przed nadmiernym blaknięciem koloru.

Rezultat

 Zdrowe, lśniące, pełne energii loki. Żel wydobywa naturalny skręt fal i loków, utrwalając ich formę. Elastyczna, pełna życia i blasku fryzura. Wyjątkowo nawilżone pasma, bez efektu puszenia się. Dzięki ekstraktowi z bambusa i polimerom zawartym w składzie efekt stylizacji loków jest niezwykle delikatny i naturalny.

Sposób użycia:

 Żel należy nanieść na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, a następnie użyć suszarki z dyfuzorem

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]