0

BODY LUXE objętość

JOICO BODY LUXE, Szampon do cienkich włosów 1000ml

JOICO BODY LUXE, Szampon do cienkich włosów 1000ml
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 72,99 PLN 59,34 PLN netto
Producent: JOICO
Indeks:
EAN: 846415163
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,00 PLN (przedpłata) 19,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Szampon Body Luxe. Idealny dla osób, które pragną mieć wyraźnie grubsze i lepiej układające się pasma.

Delikatne substancje myjące zapewniają dogłębne oczyszczenie włosów ze wszelkich substancji stylizujących i zanieczyszczeń. Uwalniają pasma od obciążających je składników. Skoncentrowany wyciąg z owsa tworzy niewidzialną barierę dookoła każdego pasma widocznie zwiększając jego objętość. Włosy są wyraźnie grubsze w dotyku.

Szampon jest bezpieczny dla włosów farbowanych. Nie powoduje wypłukiwania ani blaknięcia koloru. Jego pH jest optymalne dla skóry głowy i pomaga utrzymać naturalne środowisko sprzyjające odrastaniu zdrowych i mocnych włosów. Kompleksy nawilżające przywracają poziom wody we włóknie włosa, wygładzają łuski ułatwiając tym samym rozczesywanie i stylizację.


Rezultat:

Wyraźnie grubsze i pełniejsze włosy. Pasma odzyskują wigor i zdrowy wygląd. Fryzura jest puszysta i błyszcząca oraz mocno nawilżona. Stylizacja staje się jeszcze prostsza.


Sposób użycia:

Niewielką ilość szamponu nałożyć na mokre włosy. Masować delikatnymi kolistymi ruchami skórę głowy i pasma na całej ich długości aż do uzyskania piany. Obficie spłukać wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Szampon pozwala uzyskać spektakularne rezultaty gdy jest używany w połączeniu z innymi produktami linii Body Luxe.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]