0

COLOR ENDURE farbowane

JOICO COLOR ENDURE, Szampon do farbowanych włosów odcień czerwieni i miedzi 1000ml

JOICO COLOR ENDURE, Szampon do farbowanych włosów odcień czerwieni i miedzi 1000ml
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 80,99 PLN 65,85 PLN netto
Producent: JOICO
Indeks:
EAN: 64684651
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 16,00 PLN (przedpłata) 21,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Profesjonalny szampon Joico Color Endure przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów farbowanych, zwłaszcza tych o odcieniach czerwieni i miedzi.

Delikatne składniki myjące dogłębnie oczyszczają zewnętrzną część włosa usuwając wszelkie pozostałości produktów do stylizacji oraz zanieczyszczeń, które mogą obciążać pasma. Składniki odżywcze wnikają do wnętrza włosa skanując powierzchnię w poszukiwaniu uszkodzeń i wypełniając je przywracają równowagę i blask. Włosy stają się giętkie i sprężyste.

Kompleksy nawilżające przywracają optymalny poziom wody i wiążą pigment zapobiegając jego wypłukiwaniu i blaknięciu. Molekuły koloru odzyskują swój wibrujący, wielopoziomowy blask. Kolor pozostaje bez zmian przez bardzo długi czas. Zawartość filtrów UVA i UVB zatrzymuje szkodliwe promieniowanie słoneczne, które degraduje kolor i wysusza pasma.


Rezultat:

Kolor jest wyraźnie intensywniejszy i bardziej trwały. Pasma odzyskują zdrowie, witalność i połysk. Są kompleksowo odżywione, problem utraty i blaknięcia koloru zostaje rozwiązany. Fryzura jest pełna blasku.


Sposób użycia:

Na wilgotne włosy nałożyć niewielką ilość produktu. Delikatnie masować skórę głowy i pasma na całej ich długości aż do uzyskania piany. Obficie spłukać wodą. W razie potrzebny czynność powtórzyć. W celu kompleksowej ochrony koloru poleca się stosowanie pozostałych produktów z gamy Color Endure.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]