0

Aminexil Advenced - wypadanie włosów

LOREAL AMINEXIL ADVANCED 42x6ml kuracja przeciw wypadaniu hair

LOREAL AMINEXIL ADVANCED 42x6ml kuracja przeciw wypadaniu hair
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 205,00 PLN 166,67 PLN netto
Stara cena: 235,00 PLN 191,06 PLN netto
Producent: LOREAL
Indeks: 105L
EAN: 3474630467767
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 16,00 PLN (przedpłata) 21,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Korzeń zdrowego włosa otoczony jest ściśle przez włókniste związki kolagenu. W sytuacji, gdy kolagen ulega degradacji, cebulka włosa zostaje poluzowana, a włos wypchnięty ku górze. Testy in vitro dowiodły, że Aminexil skutecznie przeciwdziała procesowi usztywniania kolagenu i pobudza aktywność korzenia włosa. Pod wpływem działania Aminexilu włókno włosa może silniej osadzić się w skórze głowy, dzięki czemu wypadanie włosów zostaje znacznie zmniejszone. Substancja ta poprawia również cały proces dotlenienia włosa, poprzez odżywienie cebulki i poprawę jej ukrwienia.

Zawarty w formule L'oreal Expert Aminexil Advanced kompleks odżywczy Omega 6, będący pochodną jednego z niezbędnych kwasów tłuszczowych, działa wewnątrz korzenia włosa. Kompleks ten ulega procesowi przekształcania w lipidy, głównie w ceramid, który jest jednym z podstawowych elementów budulcowych włosa. Ceramidy sprawiają, że poszczególne łuski włosa, stanowiące najbardziej zewnętrzną jego część, precyzyjnie do siebie przylegają i chronią korę i rdzeń włosa przed odwodnieniem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Skuteczność Aminexilu w walce z wypadaniem włosów została potwierdzona w porównaniu z placebo, w badaniach klinicznych przeprowadzonych na grupie 130 osób dotkniętych łysieniem, po 6 tygodniach stosowania preparatu.

Aby uzyskać najwyższą skuteczność kuracji, należy stosować ją w dwóch fazach:

  • Kuracja intensywna - 1 dawka dziennie przez 6 kolejnych tygodni.
  • Kuracja podtrzymująca - minimum 3 dawki tygodniowo przez 8 kolejnych tygodni.

Sposób użycia:

Stosować na włosy umyte i wysuszone lub osuszone ręcznikiem. Całość dawki nałożyć pasmo po paśmie bezpośrednio na skórę głowy. Aby pobudzić mikrokrążenie, masować skórę głowy opuszkami szeroko rozstawionych palców ruchem okrężnym przez 1 minutę. Nie spłukiwać.

Wypadanie włosów jest często spowodowane nadmiarem kolagenu, który zgromadziwszy się wokół cebulki włosa twardnieje i uniemożliwia jego prawidłowe odżywianie.


Konsekwencją tego jest systematyczne wypychanie włosa na powierzchnię skóry głowy, co powoduje jego przedwczesne wypadanie. Pielęgnacja AMINEXIL ADVANCED zwalcza twardnienie kolagenu i umożliwia lepsze zagnieżdżenie się włosa w skórze głowy.


AMINEXIL ADVANCED + kompleks odżywczy Omega - 6*

  • zawartość aminexilu: 1,5 %
  • zawartość nutri complexe 0,1 %

opatentowany program walki z wypadaniem włosów o podwójnym działaniu- połączenie dwóch składników aktywnych o skuteczności potwierdzonej naukowo.


AMINEXIL ADVANCED wspomaga przytwierdzenie włókna włosa w skórze głowy


AMINEXIL ADVANCED, opatentowana przez Dział Badań Naukowych L`Oréal cząsteczka aktywna działa wokół mieszka włosowego, aby przeciwdziałać procesowi usztywniania kolagenu (testy in vitro), który gromadząc się wokół mieszka włosowego uniemożliwia prawidłowe przytwierdzenie włosa. Pod wpływem działania AminexiluŽ włókno włosa może silniej osadzić się w skórze głowy.


W rezultacie - wypadanie włosów zostaje znacznie zmniejszone!


Skuteczność AMINEXIL ADVANCED w walce z wypadaniem włosów została potwierdzona w badaniach klinicznych w porównaniu z placebo, przeprowadzonych na grupie 130 osób dotkniętych łysieniem, po 6 tygodniach stosowania preparatu.


Unikalny kompleks odżywczy Omega - 6* -pobudza aktywność korzenia włosa


Aby móc się rozwijać, każda komórka organizmu potrzebuje podstawowych składników odżywczych. Kompleks odżywczy Omega - 6*, pochodna jednego z niezbędnych kwasów tłuszczowych działa wewnątrz korzenia włosa, aby pobudzać jego aktywność. Kompleks ten zostaje przekształcony w lipidy, głównie w ceramid będący jedną z substancji budulcowych włosa, aby wzmacniać włókna u jego nasady (test in vitro).

*pochodna

ziałanie: Porost
Rodzaj włosów: Wypadające
Działanie dodatkowe: Nadanie objętości
Regeneracja
Wzmocnienie
Dodatkowy rodzaj włosów: Cienkie
Przerzedzone
Uwrażliwione
Seria: Aminexil
Płeć: Kobieta
Mężczyzna

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]