0

OLIVIA GARDEN

Firma Olivia Garden powstała niespełna pół wieku temu, w 1968 roku w Belgii. Jej założycielami byli Jean i Cathy Rennette, dla których od początku istnienia firmy priorytetem była wysoka jakość oferowanych produktów.

Z początku firma zajmowała się produkcją peruk i akcesoriów do przedłużania włosów, jako pierwsza wprowadziła na rynek przyjazne dla środowiska spraye do włosow bez użycia szkodliwych aerozoli.

W latach 80. ubiegłego wieku Olivia Garden pojawiła się na rynku U.S.A., Kanady i Japonii  i zrewolucjonizowała tamtejszy rynek fryzjerski.

Dziś Olivia Garden znana jest jako producent najwyższej jakości szczotek i grzebieni do włosów, profesjonalnych  wałków do trwałej i układania włosów, fartuchów i peleryn fryzjerskich o modnym designerskim kroju. To  markowe produkty, których używają profesjonaliści na całym świecie, znane z doskonałego wykończenia, wykonane z najlepszych materiałów.

Marka Olivia Garden zyskała uznanie nie tylko profesjonalistów ale i szerokiego grona użytkowników w ponad 70 krajach na całym świecie.

OLIVIA GARDEN

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]